Hilvan Belediyesi www.hilvanbelediyesi.com Hilvan Belediyesi Her Zaman Sizinle ve Sİzler İçin Varız tr Hilvan Belediyesi http://www.hilvanbelediyesi.com/imagestore/logo.jpg http://www.hilvanbelediyesi.com Bayık : Çalmadığımız Kapı Kalmayacak http://www.hilvanbelediyesi.com/bayik-calmadigimiz-kapi-kalmayacak-819h.htm Başkan Aslan Ali Bayık seçim çalışmalarına devam ediyor Fakıbaba AK Parti Hilvan İlçe Başkanlığını ziyaret etti http://www.hilvanbelediyesi.com/fakibaba-ak-parti-hilvan-ilce-baskanligini-ziyaret-etti-818h.htm Fakıbaba, Hilvan'da bir dizi temaslarda bulundu Fakıbaba STK Ve Muhtarlarla Bir Araya Geldi http://www.hilvanbelediyesi.com/fakibaba-stk-ve-muhtarlarla-bir-araya-geldi-817h.htm Bakan Ahmet Eşref Fakıbaba Hilvan da STK ve Muhtarlarla bir araya geldi Başkan Bayık Vatandaşlarla Bayramlaştı http://www.hilvanbelediyesi.com/baskan-bayik-vatandaslarla-bayramlasti-816h.htm Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık Vatandaşlarla Bayramlaştı Başkan Bayık'tan Bayram Mesajı http://www.hilvanbelediyesi.com/baskan-bayik-tan-bayram-mesaji-815h.htm Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Milletvekili Kasım Gülpınar'dan Hilvan'a Övgü http://www.hilvanbelediyesi.com/milletvekili-kasim-gulpinar-dan-hilvan-a-ovgu-814h.htm AK Parti Şanlıurfa Milletvekili ve 27 dönem milletvekili adayı Mehmet Kasım Gülpınar için Hilvan'da seçim bürosu açıldı. Vali Erin Muhtarlarla Bir Araya Geldi http://www.hilvanbelediyesi.com/vali-erin-muhtarlarla-bir-araya-geldi-809h.htm Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin Muhtarlar ve STK temsilcileri ile bir araya geldi Hilvan Bu iftarda Buluştu http://www.hilvanbelediyesi.com/hilvan-bu-iftarda-bulustu-808h.htm Hilvanlılar bu iftar sofrasında buluştu Başkan Bayık Öğrencilerin Karne Sevincine Ortak Oldu http://www.hilvanbelediyesi.com/baskan-bayik-ogrencilerin-karne-sevincine-ortak-oldu-807h.htm Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık Uzuncuk İlk Öğretim Okulu öğrencilerinin karne sevincine ortak oldu. Bayık, Her zaman esnaf ve vatandaşlarımızın yanındayız http://www.hilvanbelediyesi.com/bayik-her-zaman-esnaf-ve-vatandaslarimizin-yanindayiz-806h.htm 24 Haziran'da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve genel seçim nedeniyle yaşanan hareketlilik gün geçtikçe ivme kazanıyor. Başkan Bayık Destek İstedi http://www.hilvanbelediyesi.com/baskan-bayik-destek-istedi-803h.htm Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık 24 Haziran seçimleri için destek istedi. Bayık Halk Buluşmalarına devam ediyor http://www.hilvanbelediyesi.com/bayik-halk-bulusmalarina-devam-ediyor-802h.htm Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık Halk Buluşmalarına devam ediyor Hilvan Belediyesi Yol Yapım Çalışmalarına Devam Ediyor http://www.hilvanbelediyesi.com/hilvan-belediyesi-yol-yapim-calismalarina-devam-ediyor-801h.htm Hilvan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri Üst yapı yol çalışmalarına devam ediyor Hilvan'da 24 Haziran Seçimleri İçin Start Verildi http://www.hilvanbelediyesi.com/hilvan-da-24-haziran-secimleri-icin-start-verildi-800h.htm Milletvekili Adayı İzol, Seçim çalışmalarını Hilvan'da sürdürüyor Hilvan da Halk Buluşmaları Devam Ediyor http://www.hilvanbelediyesi.com/hilvan-da-halk-bulusmalari-devam-ediyor-799h.htm Başkan Bayık "Halk Buluşmaları" kapsamında vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor Zabıta Fırınlarda Denetim Gerçekleştirdi http://www.hilvanbelediyesi.com/zabita-firinlarda-denetim-gerceklestirdi-798h.htm Zabıta Müdürlüğü ekipleri sahurda Hijyen denetimi gerçekleştirdi Kırsal Mahallelerde Yol Yapım Çalışmaları Devam Ediyor http://www.hilvanbelediyesi.com/kirsal-mahallelerde-yol-yapim-calismalari-devam-ediyor-797h.htm Hilvan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri yol düzenleme çalışmaları kapsamında Kuskunlu ve Mantarlı kırsal mahallelerinde Stabilize yol yapım çalışmalarına devam etti. Geleneksel Koşu Yarışması Birincileri Ödüllendirildi http://www.hilvanbelediyesi.com/geleneksel-kosu-yarismasi-birincileri-odullendirildi-796h.htm Hilvan da liselerarası bu yıl dördüncüsü düzenlenen Geleneksel koşu yarışmasında dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi. Hilvan'da İftar Buluşmaları http://www.hilvanbelediyesi.com/hilvan-da-iftar-bulusmalari-795h.htm Hilvan Belediyesi, bu yıl da 'Geleneksel İftar Buluşmaları'na devam ediyor. Bayık, Engellileri ve Ailelerini Ziyaret Etti http://www.hilvanbelediyesi.com/bayik-engellileri-ve-ailelerini-ziyaret-etti-794h.htm 'Hiçbirimizin yarın için garantisi yoktur'